Z pasją od ponad 50 lat …

Nasze gospodarstwo szkółkarskie istnieje od 1960 roku. Jego założycielem jest Zdzisław Homa. Zauroczeni pięknem róż podziwianych na ogólnopolskich wystawach, postanowiliśmy zająć się ich uprawą. W kolejnych latach będąc członkem Polskiego Towarzystwa Miłośników Róż zdobywaliśmy wiele prestiżowych nagród.

W latach 70-tych poszerzyliśmy produkcję o rośliny owocowe, a 10 lat później wprowadziliśmy do produkcji rośliny ozdobne iglaste i liściaste, w pojemnikach i w gruncie. Z roku na rok unowocześnialiśmy nasze gospodarstwo systematycznie zwiększając asortyment i wielkość produkcji.

Dzisiaj rośliny ozdobne HOMA to gwarancja najwyższej jakości. Nasze rośliny rodzą się i rozwijają w południowo-wschodniej Polsce dzięki czemu od dzieciństwa przystosowane są do ostrzejszych warunków klimatycznych. Z wielu tysięcy gatunków i odmian drzew, krzewów, pnączy, traw, bylin wybieramy te, które są sprawdzone w polskim klimacie. Rosną zdrowe będąc radością dla wszystkich, którzy przebywają w ich otoczeniu.

Nasz zespół łączy pasja i miłość do roślin. Odwiedzając nasze szkółki otrzymacie Państwo najlepsze produkty z szerokiej oferty handlowej, w bardzo dobrych cenach. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.